Öner Un Fabrikası San. Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Tesisimiz, 1993 yılında Mardin İlinde kurulmuştur ve çırçır faaliyetine başlamıştır. Aradan geçen yıllar içerisinde yaptığı büyük yatırımlar ve 2011 yılında yaptığı tamamen dünya üzerindeki en son teknoloji ürünü makinelerle buğday işleme konusunda yüksek kaliteye ulaşmıştır. Firmamız Kapalı alan 2811 M2 toplamda 13095 M2 Alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

1993’ten günümüze, sektördeki güvenilir ve sağlam duruşunun yanısıra, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef haline getirmeyi prensip edinmiştir gerek bölgesel gerekse sektörel bazda her zaman örnek gösterilen bir firma olmuş ve yaptığı işler diğer firmalar tarafından takip edilmiştir.

2014 yılında un sektörüne girmeye hazırlanan şirketimiz 2014’ün 3. ayında temellere başladı. Yapımı 2015’in 1. Ayında son fabrika 280 ton kapasiteli son teknoloji makinelerle üretime girmiştir.

Ürünlerimiz fırınlar ve pastaneler başta olmak üzere ekmeklik, baklavalık, pastalık, yufkalık, hamur işleri, pizza ve diğer ürünler için üretmekte. Geniş ürün yelpazesi ve sürekli sürdürebilir kalitesiyle tercih sebebi olmakta, hatta bazı markalarımız piyasa da fiyat oluşumuna etki eder hale gelmiştir.

Çelik silosuyla 2 adet 2.500 ton kapasiteli buğday silosu, 1.200 tonluk kuru paçal buğday silosu, geniş kapalı alan deposu ve 500 tonluk un silosu, 700 ton yıkama aktarma buğday silosu mevcuttur.

Teknolojiyi yakından takip eden yapısı, arge yatırımlarına verdiği önem, uzman kadrosu, teknolojik laboratuvar araçları ve kaliteli hammadde kullanımı, geçen zaman içinde firmamız her zaman vizyoner bir yapıda olduğunu göstermiş ve bu sayede ihracat konusunda her zaman yabancı müşterileri tarafından da güven telkin edip tercih sebebi olmaktadır.

Kaliteli ürünler üretmenin yanı sıra müşterilerimize zamanında ulaşmasını sağlamak için, Türkiye geneline ürün sevkiyatlarımız firmamıza ait araç filomuz ile yapılmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu ticari filosu gerek hammadde tedariğinde gerekse nakliye işlerinin yoğun olduğu yaz aylarında işlerinin aksamaması için kullanmaktadır.

Ülke genelindeki satış ve tanıtım faaliyetlerimiz bayilerimiz yanı sıra, satış elemanı kadromuz tarafından sürdürülmektedir.